Velkommen, Gjest.

< Tilbake til oversikten | Hvem kan lese?

God mat rundt Ullevål stadion?

#1

Tussa sa for siden:

Eg skal på landskamp :lykkelig: Og på VIP til NFF. Men vi kjem så tidlig til Ullevål at eg vil spise skikkelig mat først. Finns det i det heile tatt noko rundt der eller må vi Majorstua/St.Hanshaugen?



#3

Tallulah sa for siden:

:knegg: Det er ikke noe skikkelig der oppe, dessverre. Bortsett fra sushien Pelen nevner, den er helt ok.


#4

Tussa sa for siden:

Så herlig, Pelen, tusen takk for godt tips!


#5

Candy Darling sa for siden:

Ellers så er det Egon der? :glis:


#6

Tallulah sa for siden:

Og en Burger King. Måkke glemme Burger King. :niks:

(om du vil ha god kaffe, kan du gå ned på Damplassen da, der har de god brødmat også. Jeg vet ikke hvilke klokkeslett det er snakk om)


#7

Pelen sa for siden:

Er det Egon der? Ja, kanskje på baksiden? Dolly Dimples er der, mener jeg. Men deres pizza er ikke jeg noe glad i.


#8

D'Arcy sa for siden:

Dra ned til Majorstua og spis burger på Kverneriet. Det er så innmari verdt det!!


#9

Input sa for siden:

Det hadde jeg gjort også. Bare en kjapp tur med banen.


#10

Candy Darling sa for siden:

Har de åpnet igjen? Trodde de var sommerstengt?


#11

Tussa sa for siden:

Egon er så lite aktuelt :knegg:

Vi lande 13:00 og er vel på Ullevål i 2-3 tida så satse på sushi og vin på vippen :rofl:


#12

Karamell sa for siden:

Hallååå, dere glemmer kantina på Riksen og den fantastiske matsalen på Gaustad hotell. :knegg: :stamgjest:

Det er vel en Baker Hansen eller noe på selve Ullevålannlegget også.


#13

Pøblis sa for siden:

:fiskedask: Der minnet du meg på de 450,- jeg like gjerne kunne ha brent opp i sommer. Istedet kjøpte pp og jeg lunsj på egon. :mumle:


#14

Pelen sa for siden:

Det var godt du syntes det. :knegg:

#15

Tussa sa for siden:

Eg er aldri så matgretten som når eg må spise og betale på Egon.


#16

Polyanna sa for siden:

Maten på VIP på Ullevål var i hvert fall det absolutt traurigste jeg noen sinne har fått servert den gangen jeg var der og spiste. Egon er gourmetmat de kongelige verdig i forhold. Serr.

Ville vurdert å stoppe på Majorstua og så ta banen videre opp, tror jeg.


#17

nokon sa for siden:

Og Blindern. Der er det ein haug med kantiner. :nemlig:


#18

Pøblis sa for siden:

Moren min bor 5 minutter unna. Hun lager veldig god mat! :ja:


#19

Timar sa for siden:

Det var en food truck som solgte asiatisk mat der før sommeren. God nok mat, men uten sittefasiliteter.

Jeg hadde gått for sushi og vin :)


#20

Bayone sa for siden:

Hvilken kamp? Vi skal nedover med laget til 12-åringen på Norge - Tyskland, på "pølsevippen".


#21

Tussa sa for siden:

Vi også :D


#22

Tussa sa for siden:

Berre dei ikkje har JP Chenet som vin :p


#23

Bayone sa for siden:

Om du ser en gjeng grønkledde 12-åringer med et par voksne svirre forvirret rundt der så er det sikkert oss :fnise: Si fra om du ser oss da :)


#24

Tjorven sa for siden:

Jeg har tilbragt noen timer på Ullevål i år. Av alle serveringstilbudene er faktisk Burger King best - i hvert fall hvis man ser på smak og pris. (Jeg har ikke hatt anledning til å gå over gata for sushi.)


#25

Tussa sa for siden:

Skal ikkje kimse av Burger King om en vil ha en ok burger i ei fart til en ok pris altså. Men vi satse nok på sushi :)

Bayone, skal sjå etter dokke. Er upløyd mark for meg dette så eg ane ingenting om konseptet. Søstera mi er daglig leiar i ein fotballklubb og dette er 40-årsgåva mi frå henne, vi gler oss stort :D


Foreldreportalen er i en flytteprosess, denne versjonen av FP er fortsatt under utvikling. Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.