Vi reiser tilbake til UK på torsdag, og det er ingen som kan hente oss på flyplassen så vi komme oss hjem selv.
Å reise med tog via London er uaktuelt. Med to barn, kofferter og håndbagasje blir det bare stress.
Så da står valget mellom leiebil(ca 1500 kr), eller Gatwick flyer(ca 550 kr). Gatwick flyer tar 2-2,5 timer, og da blir man kjørt helt hjem. Men da må vi være på flyplassen i 2 timer etter ankomst, og kommer ikke til å være hjemme før en gang etter midnatt. Kjører jeg selv tar det ca 1,5 timer.
Jeg har litt problemer med å bestemme meg. :hjelp:
Jeg vil ta med alle koffertene tilbake slik at jeg kan fylle de opp igjen ved returen. :ja:
Jeg har jo penger til å betale for leiebil altså. Det hadde vært litt gøy å kjørt bil i England også. Har bare kjørt bittelitt varebil i forbindelse med flytting.
Men jeg skal sjekke national express først. Takk for tips Neket! Det hadde jeg ikke tenkt på engang.
Glem det. Har booket stor nok bil en annen plass. :)
I 10 dager ... :sparke: :knegg: Det var ikke mulig å få fatt i en bil som kunne leveres der vi bor så da ble det sånn. Sånn går det når man er ute i siste liten.
Men da har jeg ihvertfall ordnet med transport til flyplassen på returen til Norge.
Milde himmel, det var skummelt å kjøre på motorvei i England i mørket! Men det gikk veldig fint sett bortifra at jeg kjørte uten lys på i starten. Kjørte ikke feil og var hjemme på under 2 timer. :stolt: