Velkommen, Gjest.

< Tilbake til oversikten | Hvem kan lese?

Høye sorte støvletter med en form for demping

#1

IOA sa for siden:

Jeg sliter tidvis med plantar fascitt, og bruker derfor joggesko stort sett året rundt. Men jeg skulle gjerne hatt et par høye sorte støvletter med en form for demping, sånn til kjoler og penere anledninger. Om ikke det er demping, så i hvert fall litt mykere såle. Jeg bruker uansett ileggssåle for hælen, men trenger nok litt hjelp av selve støvletten også.

Noen som har støvletter eller merker å anbefale? :)


#2

Millen sa for siden:

Jeg synes Softwalk fra Eurosko kan være fine. Vet ikke hvordan de er med planter facitt, men de hjelper mot min kranglete vrkken og rygg.



#4

-ea- sa for siden:

+1 på Rieker.
Bruker også ileggsåler fra ortoped.


#5

IOA sa for siden:

Takk for tips! Rieker har jeg god erfaring med fra før. :) Skal ta meg en tur og prøve litt forskjelling, tenker jeg.


#6

frukt sa for siden:

Tamaris kan og ha god såle.


#7

Blondie sa for siden:

Enig med Rieker, de har noen nette støvletter.



#9

Filifjonka sa for siden:

Jeg har de samme som Tussa og syns også de er gode og ser bra ut.


#10

millact sa for siden:

Henger meg på tråden. Etter at akillessenen røk for to år siden bruker jeg joggesko 99% av tiden.


Foreldreportalen er i en flytteprosess, denne versjonen av FP er fortsatt under utvikling. Hvis du vil svare i tråden, så kan du gjøre det her.