Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.
Min mor og jeg var på butikken i går, og hun står selvfølgelig og er lang i blikket mot Se og Hør. Ari Behn, hennes favoritt hatperson er på framsida, må vite. Og han kysser en dame på kinnet. :nemlig: Lurer på hvem som er mest irritert. Mamma som er forarget over at Ari i det hele tatt finnes, at han fikk prinsessa og halve riket, og samtidig kysser en annen dame? Eller jeg som irriteres grønn over at det ukebladet finnes, og at mamma orker å bry seg med slike uvesentligheter. :mad:
hehe... ser ikke engang på det bladet engang når jeg er i butikken!
Men sånn tatt litt ut av saken: Er det faktisk SÅ ille at han kysser ei dame på kinnet da? Så på vgnett i dag at han har reagert på bildet og mener se og hør har begått grovt overtramp...
Jeg kysser da kompisene mine på kinnet! Blir ikke anklaget for gud vet hva for det...:confused:
Det er nok det at han heter Ari Behn som gjør at det er så ille. Tror ikke reaksjonen hadde vært like sterk om det var jeg som kysset en gammel kompis på kinnet på forsida av bladet akkurat. :humre:
Det Ari var misfornøyd med var jo ikke at han var avbildet mens han omfavnet en annen dame, det var jo hele bildesettingen, og overskriften: "Hvorfor gjør du dette Ari" eller noe slikt. Det var satt opp slik at det så ut som det var Martha som lurte på hvorfor Ari omfavnet denne damen, mens det egentlig var en mann (husker ikke hvem) som uttalte dette i forbindelse med denne Ari -saken som har versert i det siste.
Det står om det på nettavisen, btw.
Ikke liker jeg Se og Hør, ikke liker jeg Ari noe særlig, men jeg er enig med Ari i at denne siden ble satt opp på en spekulativ måte, selvfølgelig for å selge flere blader.
Synes ektemannen til den kinn-bekyssede dama hadde en kurrant reaksjon: "Hvorfor skulle dette bekymre meg? Jeg er bare glad til at han kysser noen andre enn meg på kinnet for engangs skyld!" :ler:
Jeg er paa ferie i det O Store Utland og her koster Se&Hoer 7,5 euro (=75 kroner). Damene ved bassenget gispet, men de kjoepte selvsagt soeppelet likevel. Jeg hadde altsaa "gleden" av aa ligge ved siden av 50+ gjengen og vet naa alt om Ari, Paris Hilton, Amy ett eller annet (hun engelske som er rimelig hekta paa dop). Jadda. :rolleyes: